W dniu 14 listopada w siedzibie klubu szachowego KTS Kalisz został podsumowany cykl turniejów pod nazwą "Cztery pory roku z szachami".

W turniejach ZIMA, WIOSNA, LATO, JESIEŃ dzieci grały od marca do października. W zawodach brali również udział reprezentanci Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego: Weronika Dudzińska, Wiktoria Dudzińska, Antonina Gruszczyńska, Krzysztof Piec, Dawid Lamek, Wiktor Szczepaniak oraz Igor Szczepaniak

Do klasyfikacji końcowej liczyły się wyniki z trzech turniejów (odrzucano najgorszy wynik). W grupie dziewcząt do lat 9 Wiktoria Dudzińska zajęła czwarte miejsce. W grupie chłopców do lat 14 również na czwartej pozycji uplasował się Dawid Lamek.